Windykacja krajowa


Windykacja krajowa

Tworząc Kancelarię Prawno Detektywistyczną uznaliśmy, że również w windykacji niezbędna jest specjalizacja. Skuteczna windykacja wymaga zaangażowania środków oraz czasu. Skuteczna windykacja to nie wysłanie pisma do dłużnika, ale pojechanie do niego, negocjacje w jego miejscu zamieszkania. Wszystko po to, by dłużnik czuł oddech wierzyciela na plecach. By był zaskoczony naszą obecnością. By wiedział, że możemy go odwiedzić pod wieczór w jego domu.

 

Posiadając doświadczenie z innych firm windykacyjnych doszliśmy do wniosku, że aby skutecznie windykować należy określić obszar działania, który umożliwia stosunkowo częsty bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Największą skuteczność osiągamy na terenie trzech województw: lubuskiego, zachodniopomorskiego oraz wielkopolskiego. Pochodzimy stąd, znamy mentalność tych ludzi, wiemy jak do nich dotrzeć. Mamy swoje kontakty, możliwości, dobrze rozumiane znajomości.

Tutaj jesteśmy silni. Posiadamy Oddziały w Gorzowie Wlkp., Poznaniu, Słubicach.

Jesteśmy blisko dłużnika. By nie zapomniał o swym wierzycielu. Znamy jego przyzwyczajenia, oczekiwania, styl życia, kontakty prywatne i zawodowe.  
Kancelaria Prawno - Detektywistyczna

Osiedle Świerkowe 7B/1

69-100 Słubice

tel: 663 087 240

tel: 732 901 997

email: lp.42dpk@ofni