Tym różnimy się od konkurencji


Tym różnimy się od konkurencji
 1. Większość windykuje na terenie całego kraju. My skupiamy się na naszym terenie: Lubuskie, Zachodniopomorskie, Wielkopolskie.

 2. Tworzymy Kancelarię Prawno- Detektywistyczną. Jej trzon stanowi prywatny detektyw oraz radca prawny.

 3. Konkurencja przeważnie nie pokazuje swoich zdjęć. Nam zależy na tym, byś wiedział komu powierzysz sprawę. Zapraszamy do zakładki „Nasz zespół”.

 4. Konkurencja jako windykację polubowną rozumie wysłanie wezwania do zapłaty. My jedziemy do dłużnika, spotykamy się z nim w jego miejscu zamieszkania lub firmie. List można zlekceważyć, podrzeć, wyrzucić. Nas nie. Z praktyki wiemy, że nasza obecność jest bardziej przekonująca. List nie porozmawia, my tak.

 5. Duże firmy windykacyjne zatrudniają studentów itp. Mają duże rotacje konsultantów. My na to nie możemy sobie pozwolić. Mamy stały zgrany zespół już od paru lat.

 6. Konkurencja umieszcza listy polecające. My tego nie robimy. Uważamy, że jest to sztuczne. Korzystamy z poleceń naszych zadowolonych klientów.

 7. Współpracujemy z KRD, przede wszystkim z ludźmi.

 8. Dla innych firm widnykacyjnych dłużnik do wróg, dla nas jest on partnerem. Dzięki takiemu podejściu dłużnicy spłacają naszych wierzycieli.

 9. Już od pierwszego kontaktu jesteśmy z Tobą szczerzy. Jeżeli analiza sprawy wykaże, że nie jesteśmy w stanie Ci pomóc- powiemy Ci o tym. Naszą renoma to ilość odszyskanych pieniędzy a nie ilość przyjętych spraw. Dla nas ważna jest jakość a nie ilość.

 

 1. Pracujemy dla Ciebie w zasadzie przez całą dobę, nie tylko w godzinach 7.00-15.00.

 2. Zależy nam na skutecznym działaniu a nie skutecznym chwaleniu się. Staramy się działać cicho bez rozgłosu i skutecznie. Nasz sposób działania powoduje, że nasi klienci polecają nas swoim znajomym.

 3. Każdy z naszych oddziałów posiada gabinet konferencyjny przygotowany do prowadzenia szkoleń z zakresu negocjacji oraz mediacji z dłużnikami, które w większości przypadków przynosi oczekiwany efekt- sukces / powoduje ze windykacja jest skuteczna.

 4. Staramy się mądrze doradzać naszym klientom. Przeprowadzamy dokładny wywiad gospodarczy dotyczący partnetów biznesowych naszych klientów. Nie tylko odzyskujemy ale też chronimy pieniądze naszych klientów.

 5. Doradzamy w zakresie bezpieczeństwa finansowego naszych klinetów.
Kancelaria Prawno - Detektywistyczna

Osiedle Świerkowe 7B/1

69-100 Słubice

tel: 663 087 240

tel: 732 901 997

email: lp.42dpk@ofni