Nasz Zespół


Stanisław Szafran detektyw

Stanisław Szafran

Jestem byłym policjantem pionu operacyjnego (detektyw), antyterrorystą. Obecnie posiadam licencję prywatnego detektywa. Jestem również negocjatorem oraz windykatorem. Posiadam wiedzę, doświadczenie, umiejętności oraz zdolności interpersonalne, które umożliwiają mi skuteczne pozyskiwanie informacji w terenie. Specjalizuję się również w prowadzeniu negocjacji biznesowych, w poszukiwaniu osób, skradzionego mienia oraz spraw windykacyjnych.

Marcin Ratajczak radca prawny

Marcin Ratajczak

Jestem radcą prawnym, absolwentem Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Biegle władam językiem niemieckim. Prowadzę również własną Kancelarię Radcy Prawnego. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych, rozwodowych, biznesowych, w tym również spraw o charakterze międzynarodowym. Więcej informacji na temat sposobu, w jaki prowadzę sprawy na stronie marcinratajczak.pl .

Agnieszka Pasznik

Kierownik sekretariatu, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku filologia angielska. W kancelarii od 2014 r. Odpowiada za właściwe funkcjonowanie Kancelarii i wspiera zespół Kancelarii w bieżących sprawach administracyjnych. Odpowiedzialna za kontakty z Klientami, w szczególności Klientami anglojęzycznymi. Rzeczy niemożliwe wykonuje od ręki.
Kancelaria Prawno - Detektywistyczna

Osiedle Świerkowe 7B/1

69-100 Słubice

tel: 663 087 240

tel: 732 901 997

email: lp.42dpk@ofni