Jak działamy


Istnieje wiele firm windykacyjnych. Ich działalność ogranicza się bardzo często do wysłania wezwania do zapłaty a następnie skierowania sprawy do sądu. Wierzyciel ma szczęście, jeżeli uda się odzyskać chociaż część pieniędzy. Doskonale znamy słabości naszego wymiaru sprawiedliwości. Nasze doświadczenie zdobywane oddzielnie wskazywało, że czegoś tu brak. Że komornik może odzyskać pieniądze jeżeli dłużnik je ma. Gorzej, gdy dłużnik zadbał, by ich nie mieć. Obecny system prawny pozwala dłużnikowi zwodzić wierzyciela. Może on przedłużać postępowanie, wyzbyć się majątku. On wie, że najpierw sprawa musi odbbyć się w sądzie w dwóch instancjach a następnie może trafić do komornika. To wszystko trwa bardzo długo i kosztuje wierzyciela wiele czasu i pieniędzy.

Wierzyciel nie ma więc szans by odzyskać pieniądze. Opisany powyżej schemat dochodzenia wierzytelności pochodzi z ery kamienia łupanego.

 

My proponujemy Państwu prowadzenie spraw wykorzystując najnowsze możliwości. Nie czekamy aż uprawomocni się wyrok. Od razu oczekujemy od dłużnika spłaty zadłużenia. Sprawa sądowa to jedynie środek do celu a nie sam cel. Cel to odzyskanie pieniędzy, nie uzyskanie nakazu zapłaty.

 

Z tego względu utworzyliśmy Kancelarię Prawno Detektywistyczną. Prawnik nadzoruje sprawy sądowe. Detektyw już od pierwszego dnia przyjęcia zlecenia prowadzi sprawę w terenie. Działa przez całą dobę, nie tylko w godzinach 7.00- 15.00. Odwiedza dłużnika, ustala jego majątek, zbiera dowody.

Proponujemy Państwu działania totalne- wszystkie nasze siły i możliwości rzucamy na dłużnika od pierwszego dnia naszej współpracy.

 

Dzięki naszym działaniom, zaangażowaniu odnosimy sukcesy.
Kancelaria Prawno - Detektywistyczna

Osiedle Świerkowe 7B/1

69-100 Słubice

tel: 663 087 240

tel: 732 901 997

email: lp.42dpk@ofni